antena satelitarna
dekoder polsatu
dekoder nc+
montaż anten satelitarnych
menu
Instalator anten Polsatu i nc+

Profesjonalny serwis oraz montaż anten:

Monter anten Polsatu i nc+
Sprzedaż, montaż oraz naprawa i ustawienie anten satelitarnych
Wymiana anten o małej średnicy na anteny satelitarne 80 Pro HD
Wykonanie systemów na kilka telewizorów w usłudze multiroom
Pomiary i usuwanie problemów z odbiorem kanałów telewizyjnych
Montaż i rozbudowa anten do odbioru z satelitów Hotbird i Astra
Serwis oraz montaż anten telewizji Orange, Cyfrowy Polsat, nc+
Dostawa i montaż anten do odbioru telewizji naziemnej DVB-T
Ponad 20 lat doświadczenia, ponad 10 tysięcy zainstalowanych anten telewizji cyfrowej !
ustawienie anteny satelitarnej hd
serwis cyfrowego polsatu
serwis i montaz anteny nc+
Ustawienie, serwis oraz montaż anten
satelitarnych Cyfrowego Polsatu oraz nc+
pilot dekoder nc+
Zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 9.00 - 20.00
Obsługujemy wyłącznie teren Warszawy oraz województwa mazowieckiego

Montaż oraz ustawienie anten satelitarnych Polsatu oraz nc+

Szanowni Państwo, specjalizujemy się w obsłudze systemów telewizji satelitarnej i naziemnej oraz montażu anten wszystkich polskich platform cyfrowych.

Masz problemy z odbiorem ? Chcesz zainstalować nową antenę lub rozbudować istniejącą o dodatkowe funkcje (multiroom, dodatkowe dekodery, kanały z satelity Astra itd.) ?

Wystarczy zadzwonić do nas a nasi instalatorzy przyjadą do Państwa

Posiadamy w ofercie anteny satelitarne, konwertery, kable, uchwyty, złącza HDMI
i wszystkie inne elementy niezbędne do wykonania instalacji telewizyjnych

Wykonujemy montaż i ustawienie anten wszystkich telewizji -
Orange, Cyfrowy Polsat, nc+

Dostarczamy zamówiony sprzęt bezpośrednio do Klienta (anteny, dekodery, konwertery)
montaż anteny satelitarnej HD

Jak wykonujemy nasze instalacje ?

Do pomiaru jakości sygnału telewizyjnego używamy profesjonalnych mierników cyfrowych DVB-S2/T2

Do montażu anten satelitarnej telewizji cyfrowej oraz DVB-T używamy profesjonalnych wiertarek z udarem pneumatycznym firmy Bosch oraz kołków mocujących firm Budimex i Technox

Montaż anteny może być wykonany bezpośrednio na ścianie lub kominie bez względu na podłoże mocowania. W przyapadku ścian/kominów pokrytych warstwą ocieplenie (styropian, wełna mineralna) stosujemy kołki o długości do 26 cm z kołnierzem zabezpieczającym przed wgnieceniami materiału.
Jakie elementy stosujemy w naszych instalacjach ?

W celu zapewnienia bardzo dobrej jakości sygnału telewizji Cyfrowego Polsatu lub nc+ stosujemy wysokiej klasy anteny satelitarne marki Eyesat PRO HD o średnicy 80 cm.
Anteny tego producenta charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, wysoką wytrzymałością mechaniczną i łatwością montażu.

Kable które stosujemy do połączenia dekoderów cyfrowych z anteną satelitarną produkowane są przez amerykańską firmę Commscope i zapewniają niskie tłumienie sygnałów cyfrowych oraz wysokie ekranowanie od zakłóceń.

Połączenia pomiędzy anteną satelitarną oraz dekoderami telewizji cyfrowej wykonujemy za pomocą złączy "F" firmy Cabelcom. Złącza kompresyjne charakteryzują się odpornością na wodę oraz najlepszymi na rynku parametrami dopasowania impendancji.

Jeśli chodzi o konwertery instalowane w antenie satelitarnej, to wykorzystujemy znane i sprawdzone firmy takie jak Inverto, Vector czy Sharp.

Posiadamy w swojej ofercie konwertery satelitarne o ilości wyjść od 1 do 8, dzięki temu możemy wykonać podłączenie nawet 8 dekoderów telewizji cyfrowej do 1 anteny satelitarnej.

Co daje wykorzystanie cyfrowych mierników sygnału satelitarnego ?

Profesjonalne mierniki sygnału, które wykorzystujemy do ustawienia anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu lub nc+ zapewniają idealny poziom sygnału oraz umożliwiają zminimalizowanie błędów w sygnale cyfrowym odbieranym przez antenę.

Jak długo trwa wykonanie instalacji ?

Standardowy montaz anteny satelitarnej do 1 dekodera  to około 45 - 60 min. W przypadku montażu bardziej skomplikowanych systemów antenowych czas takiej instalacji może wydłużyć się do kilku godzin.

Polskie i zagraniczne kanały cyfrowe HD

Satelitarna telewizja cyfrowa do ponad 800 kanałów telewizyjnych z Europy i całego świata. W Europie wykorzystywane są głównie 2 pozycje satelitarne: Eutelsat Hotbird 13E oraz Astra 19E

Do odbioru telewizji cyfrowej z obu pozycji satelitarnych wymagana jest antena satelitarna z 2 konwerterami lub konwerterem Monoblock. Zalecany rozmiar anteny satelitarnej do takiej instalacji to 80 cm, zapewniając idealny odbiór kanałów SD i HD z obu pozycji.

Prawidłowy montaż anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu lub nc+ wymaga użycia profesjonalnego przyrządu pomiarowego, którym jesteśmy w stanie sprawdzić ilość błędów w sygnale telewizji cyfrowej.

Zalety cyfrowej telewizji satelitarnej

Montaż anteny satelitarnej daje użytkownikowi pełną swobodę wyboru odbioru kanałów telewizyjnych polskich i zagranicznych. Nie jesteśmy uzależnieni od pojemności łączy operatora kablowego, jeśli dany kanał jest dostępny z satelity możemy go odbierać za pomocą zestawu satelitarnej telewizji cyfrowej Cyfrowego Polsatu lub nc+

Z anteny satelitarnej Hotbird 13E mamy dostęp do kanałów polskich, włoskich, hiszpańskich oraz z terenu bliskiego wschodu, z satelity Astra 19E możemy odbierać kilkadziesiąt kanałów niemieckich, kanały hiszpańskie oraz TV TRWAM.
Serwis i montaż anteny satelitarnej
Polityka prywatności - serwis internetowy cyfra.tv nie zbiera i nie zapisuje informacji o użytkownikach odwiedzających stronę,
serwis nie wykorzystuje i nie zapisuje plików cookies na komputerze użytkownika © cyfra.tv

#nc+ #ncplus #cyfrowy polsat #montaż anten #anteny satelitarne #montaż anteny satelitarnej #ustawienie anteny satelitarnej
#Warszawa #województwo mazowieckie #anteny warszawa #anteny raszyn #anteny piaseczno #anteny pruszków